Kamerové systémy

Kamerové systémy, někdy označené zkratkou CCTV (uzavřený televizní okruh), jsou v dnešní době žádoucí způsob pro ochranu objektů, majetku a osob. Kamery slouží k neustálému monitorování prostoru a ukládání záznamu na záznamové zařízení. V dnešní době se používá nejčastěji technologie IP kamerové systémy, popřípadě technologie HDCVI (modernizace analogového systému).

IP KAMEROVÝ SYSTÉM

Nabízíme IP kamery s rozlišením FULL HD a více. Vzdáleně lze sledovat záběr z kamer v mobilní aplikaci popřípadě na počítači. Díky záznamovému zařízení lze zpětně vyhledávat záznam i několik dní dozadu. IP kamery mohou mít různé inteligentní funkce jako rozpoznávání SPZ, rozpoznávání obličeje, vyhodnocování pohybu, detekce pohybu, atd.

HDCVI KAMEROVÝ SYSTÉM

Zkratka HDCVI je v angličtině High Definition Composite Video Interface. V českém překladu to znamená přenos dat po koaxiálním kabelu ve vysokém rozlišení. HDCVI technologie se nejvíce používá při modernizaci starého analogového systému. Může se použít původní kabeláž a vyměnit tak jen nahrávací zařízení a kamery s rozlišením 2MPx (FULL HD), popřípadě 4MPx.

Sestava IP kamerového systému:

  • Záznamové zařízení pro 4,8,16,32 nebo až 64 IP kamer
  • Pevný disk pro ukládání záznamu
  • Napájení jednotlivých kamer pomoci Poe switche
  • Datové rozvody mezi IP kamerou a vnitřní (již existující) síti
Ukázka kamerového systému v prostředí naši firmy